Pakomentuok kokį “perlipai’ savo įsitikinimą? Iššūkio prizas 1,5 valandos Daivos Dūdėnaitės asmeninė konsultacija. Komentuok tinklalapyje po video iki 2021-03-20- d. imtinai. ⬇️

Palietėme eilę aktualių temų: …gaunu tame daug pamokų; kokio vyro/moters aš noriu; Vaikas padidina šeimos barnius 20x; balansas įtampoje, o harmonijoje nėra lūkesčių; surasti tikrąjį AŠ; sukurti nuoširdų santykį su savimi ir jį nuolat puoselėti; o ko aš noriu, neatsižvelgiant ko nori aplinka; stipri asmenybė- leisti sau būti koks esu; stiprybė parodyti jautrumą; vyras = veda, moteris = teka; kaip įgijau skolą viduje; išsprendus/pamačius išsisprendžia problemos lengviausiu būdu; Kuo naudingi pasikartojantys sveikatos negalavimai…?

💶 ❤️️ Beje, ar buvo kilusi mintis bent keliais eurais prisidėti prie laidos kūrimo?

Jei taip, savo “dešimtinę” pervesk čia:

Myliu Save, Všį
Banko sąskaita LT893500010011337343, SWIFT kodas EVIULT2VXXX

Dešimtinė

https://Paypal.me/MyliuSave
Revolut : +37060099666

Arba kas mėnesį bent po kelis eurus čia :
https://Patreon.com/MyliuSave

Ačiū Tau, finansinis palaikymas rodo, kad vyksta sąžiningi mainai ir skatina tęsti bei tobulėti… 💕

🛋 Rekomenduok pašnekovus, kurių patirtys ir istorijos būtų vertos išgirsti 🙂

Pabendraukime asmeniškai čia : https://m.me/dkiaulakis

Daugiau naujienų Facebook kanale : https://facebook.com/MyliuSaveLT/

Bendruomenės atvira grupė : https://facebook.com/groups/MyliuSave/

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Žiūrėti viską

2 komentarai/-ų

Your email address will not be published.

  • Visada sakiau, kad esu “šaltmirė” ir niekada negalečiau maudytis lediniame vandenyje… as net vasara su vilnonem kojinem vaiksciodavau po namus 🙂 bet va jau antri metai kiekviena sekmadieni su vyru grudinames ezere/eketeje. Perlipau savo isitikinima ir isbandziau save!

  • Dariau, ačiū už tai ką darai. Daivai ačiū už labai įdomų pokalbį.
    Visada galvojau, kad pykti ant kitų turiu labai rimtų priežasčių: mama baili, vyras netvarkingas, brolis savanaudis. O kur dar bjaurūs bendradarbiai ir netobuli draugai su savo ydom. Tik suvokus veidrodžiavimo principą pasaulis tarsi apsivertė. Man pripažinus ir išlaisvinus savo baimes, mama išlaisvėjo, net užsirašė į šokių pamokas. Pripažinus, kad pedantišką tvarką namuose palaikau tik vengdama apkalbų, o ne dėl savęs, pavienės lėkštės ar numestos kelnės daugiau nebesukelė panikos priepuolių ir skandalų namuose. Atrodo, vyras net neprašomas pasidarė tvarkingesnis. Supratus, kad savanaudiškumo trūkumas (aš viską pati, nieko niekada negalima prašyti..) yra tokia pat blogybė kaip ir perteklius, brolis staiga suaugo ir jam jokio pykčio nebeliko. Galėčiau vardint ir vardint kiek kitų žmonių sukeltos emocijos man papasakojo apie mane, bet pasakysiu tik tiek: dabar daug lengviau būti tarp žmonių ir apskritai gyventi šitame pasaulyje.

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Mūsų sponsorius: