Trancendentinės meditacijos mokytojas Darius Rutkys, atvirai pasidalino savo istorija. Kas nutiko gyvenime, kaip ir kodėl atrado šią meditacijos praktiką. Dėl ko buvo būtina ją atrasti ir pasidalino kaip, mes kiekvienas, galime atskleisti “savojo aš” maksimalų potencialą. Atskleidė kokie yra du esminiai klausimai, į kuriuos žinant atsakymą, laimingas gyvenimas garantuotas. “Kas aš esu?” ir “Kur aš einu?”. O kaip rasti atsakymus į šiuos klausimus rasite šiame pokalbyje!

Audio įrašą klausyti čia: https://soundcloud.com/miegoambasador…

Pokalbyje buvo paminėtas monsinjoras Kazimieras Vasiliauskas, Froidas, Seneka, Donald Walsh.

Maištas valstybės pokyčių laikais. Asmeninė patirtis mene, versle. Krizė ir visiškas asmeninis lūžis. Mitybos, dienos ritmo ir miego įpročių koregavimas padėjo sureguliuoti kūno svorį (jis turėjo viršsvorį). Kaip sau pripažinimas “Aš esu silpnas, Man reikia žinių/pagalbos. Aš nežinau kaip”, Darių atvedė iki tolimųjų rytų filosofijos, mokytojų ir padėjo iš gabalėlių surinkti save ir net tapti mokytoju.

–  Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų „kitokio“ matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina​ Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt

–  Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta „domino efektas“- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose.. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

#MiegoAmbasadorius​ Darius@Kiaulakis.lt

Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

SHOW LESS

– Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta “domino efektas”- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

💶 ❤️️ Beje, ar buvo kilusi mintis bent keliais eurais prisidėti prie laidos kūrimo? Pirk prekes ir paslaugas mūsų tinklalapyje https://www.MyliuSave.lt

Arba savo “dešimtinę” pervesk čia:

Darius Kiaulakis

A/S: LT693500010001050756

#Dešimtinė

Revolut : +37060099666

Nuo banko kortelės kiekvieną mėnesį, bent po kelis eurus, per čia : 

Ačiū Tau, finansinis palaikymas rodo, kad vyksta sąžiningi mainai ir skatina tęsti bei tobulėti… 💕

🛋 Rekomenduok pašnekovus, kurių patirtys ir istorijos būtų vertos www.myliusave.lt žiūrovams 🙂

Pabendraukime asmeniškai čia : https://m.me/dkiaulakis

Daugiau naujienų Facebook kanale : https://facebook.com/MyliuSaveLT/

Bendruomenės atvira grupė : https://facebook.com/groups/MyliuSave/

#MiegoAmbasadorius​ Darius@Kiaulakis.lt

Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Žiūrėti viską

Komentuok

Your email address will not be published.

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Mūsų sponsorius: