Džiugas Vaišvila pasidalino savo gyvenimo nelabai linksmųjų kalnelių patirtimis, įgijus epilepsijos ir cerebrinio paralyžiaus diagnozes.

Audio pokalbio klausytis čia:

Atvirai papasakojo kas suteikė jėgų kibti į gyvenimą. Taip pat kas palaikė ir kaip patyčios padėjo sustiprėti psichologiškai.

Negalia nebuvo kliūtis išmėginti bent 13 skirtingų veiklų, būrelių mokykloje ir perskaityti daugiau kaip 60 knygų… Dalyvauja savanoriškoje veikloje ir siekia iš gyvenimo kuo daugiau per veiklą ir pozityvą.

Papasakojo kokia aplinkos, gyvensenos, mitybos ir miego įtaka epilepsijos priepoliams, savijautai. Kas padeda atsitiesti po negandų.

Norėtų dalintis savo istorija su daugiau žmonių ir ieško galimybių tapti lektoriumi, pranešėju, įkvepiančiu pokyčius veikti. Padėkite, kas galite, pasiekti šių tikslų.

–  Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų “kitokio” matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt

– Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta “domino efektas”- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

💶 ❤️️ Beje, ar buvo kilusi mintis bent keliais eurais prisidėti prie laidos kūrimo? Pirk prekes ir paslaugas mūsų tinklalapyje https://www.MyliuSave.lt

Arba savo “dešimtinę” pervesk čia:

Darius Kiaulakis

A/S: LT693500010001050756

#Dešimtinė

Revolut : +37060099666

Nuo banko kortelės kiekvieną mėnesį, bent po kelis eurus, per čia : 

Ačiū Tau, finansinis palaikymas rodo, kad vyksta sąžiningi mainai ir skatina tęsti bei tobulėti… 💕

🛋 Rekomenduok pašnekovus, kurių patirtys ir istorijos būtų vertos www.myliusave.lt žiūrovams 🙂

Pabendraukime asmeniškai čia : https://m.me/dkiaulakis

Daugiau naujienų Facebook kanale : https://facebook.com/MyliuSaveLT/

Bendruomenės atvira grupė : https://facebook.com/groups/MyliuSave/

#MiegoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt

Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Žiūrėti viską

Komentuok

Your email address will not be published.

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Mūsų sponsorius: