Vilius Schulte-Ebbert, vaikystėje priėmęs neįprastus sprendimus, kurie padėjo išsiugdyti charakterį, discipliną, kurie padėjo tapti [tris kartus Lietuvos snukerio čempionu] bei daugkartiniu pulo prizininku. 

Audio pokalbio galite klausytis čia: 

Pasidalino savo gyvenimo kelione ir skauduliais, kurie padėjo sustiprėti ir auginti sąmoningumą. Pradėjęs užsiimti saviugda pasiekė suvokimo, kad įmanoma gilinantis į save keistis, dėl to keičiasi ir aplinka. 

Kryptingai dirbdamas su savimi (knygos, mokymai ir atviras dalinimasis), išnaudodamas emocinį intelektą pasiekė nuostabių rezultatų bei santykius su savo tėvais, artimaisiais, aplinkiniais!

Dar vienas gyvas įrodymas, kad atsakydamas į klausimą “Kas aš esu?” ir “Kur aš einu?” gyvenimas pateikia neįtikėtinas gėrybes ir tik disciplina ir kryptingas veikimas yra kelias į laimingus santykius, įdomias sėkmingas veiklas ir augančią savivertę per “savo” unikalių vertybių išsigryninimą.

–  Daugiau įdomių, gilių, prasmingų pašnekovų ir jų “kitokio” matymo, patirties ir įžvalgų: #MiegoAmbasadoriusKalbina​ Facebook, Youtube, Soundcloud ir https://MiegoAmbasadorius.lt

– Prašau, parekomenduok žmogų, kurį taip pat galėčiau pakalbinti. Siekiu, kad jo patarimai ar net atsitiesimo istorija padėtų, bent vienam žmogui, pakeisti bent menkiausią įprotį, surasti savo pašaukimą ir atsakymus laimingesnio gyvenimo link. Tikiu, kad šių pokalbių dėka vyksta “domino efektas”- išgirdęs ir pradėjęs keistis, būdamas laimingesnis, suteikia sau ir aplinkiniams daugiau laimės ir džiaugsmo. Po to šie žmonės, dar prisiliečia prie teigiamo pokyčio kituose. Dalindamiesi, sukuriame grandinę, kuri gerina vidinį ir išorinį pasaulį.

💶 ❤️️ Beje, ar buvo kilusi mintis bent keliais eurais prisidėti prie laidos kūrimo? Pirk prekes ir paslaugas mūsų tinklalapyje https://www.MyliuSave.lt

Arba savo “dešimtinę” pervesk čia:

Darius Kiaulakis

A/S: LT693500010001050756

#Dešimtinė

Revolut : +37060099666

Nuo banko kortelės kiekvieną mėnesį, bent po kelis eurus, per čia : 

Ačiū Tau, finansinis palaikymas rodo, kad vyksta sąžiningi mainai ir skatina tęsti bei tobulėti… 💕

🛋 Rekomenduok pašnekovus, kurių patirtys ir istorijos būtų vertos www.myliusave.lt žiūrovams 🙂

Pabendraukime asmeniškai čia : https://m.me/dkiaulakis

Daugiau naujienų Facebook kanale : https://facebook.com/MyliuSaveLT/

Bendruomenės atvira grupė : https://facebook.com/groups/MyliuSave/

#MiegoAmbasadorius​ Darius@Kiaulakis.lt

Skambinkite +37060099666 arba rašykite man čia: https://m.me/dkiaulakis

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Žiūrėti viską

Komentuok

Your email address will not be published.

Darius Kiaulakis #MiegoAmbasadorius

Plačiau apie mane
https://www.Kiaulakis.lt

Mūsų sponsorius: