Skip to content Skip to footer

Menininkai

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Gauti rezultatai:(3)

Linas Tolkus MS025

 

Profesionalus portretų fotografas: save apibūdina kaip kūrybingą, linksmą ir tarptautinės fotografavimo patirties turintį fotografą. Savo karjeroje teko fotografuoti JK, Olandijoje, Lietuvoje.

Tikiu, kad kartu rasime kelią į Jūsų unikalų asmenybės portretą.

 

 

Aurelijus Tumulevičius MS018

Aurelijus Tumulevičius fotografuoja terapines fotosesijas ir portretus.

Beveik 99% mano sutiktų žmonių tvirtina, kad nemėgsta fotografuotis. Mano misija padėti jiems suprasti kodėl jie taip galvoja, kas už to slypi ir kaip su tuo susitvarkyti.

Išsprendus tai, paprastai susitvarko ir daugiau gyvenimo problemų. Atsiranda pasitikėjimas savimi, meilė sau, priėmimas, noras susipažinti, įsimylėti ar net nutraukti toksiškus santykius. Galiausiai sau leisti būti savimi.

 

Erika Petunovienė AYTĖ MS001

Asmeniniškai parenka kristalus pagal gyvenimo situaciją, savijautą, poreikius, taip pat ir vaikams.

Parinkti kristalai įkraunami meditacijomis, pilnai jų galiai.

Menininkė aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose projektuose, meno aukcionuose bei paramos projektuose. Taip pat organizuoja „MENAS & SAVIUGDA” tapybos kūrybines dirbtuves įmonėms, įstaigoms, privatiems asmenims. Kūryba puošia įvairius vilų, sodybų, restoranų, grožio salonų, viešbučių, privačius interjerus. Taip pat tapyba pagal užsakymą bei Jūsų viziją, interjerą.

Dailininkė, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, LR Kultūros ministro suteiktas Meno kūrėjo Statusas. Dailės ir technologijų magistras, VDU.

0
E-mail
Slaptažodis
Confirm Password