Skip to content Skip to footer

Psichologai

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Gauti rezultatai:(9)

Rėda Grigaitienė MS028

 

Rėda padeda žmonėms, patekusiems į asmenines ar profesines krizes, rasti kelią į tikrąjį save, į tikrąjį savo pašaukimą.

Naudodama psichologines žinias ir dailės terapijos metodus, padeda prisiminti giliai viduje glūdintį savireguliacijos mechanizmą, kuris žmogaus gyvenime padeda priimti sprendimus.

Sandra Noreikienė MS027

 

Sertifikuota koučingo specialistė (ICU), baigusi Psichologijos akademiją, dirbusi HR srityje, toliau nenustojanti smalsiai tyrinėti tai, kas būdinga ir svarbu žmogui.

Kristina Dorofėjė MS026

 

Sertifikuota  šiuolaikinės dėmesingo įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) intervencijų mokytoja  ir saviugdos trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.

Niekada nemokinu žmonių gyventi ir neprimetu jokios tiesos. Mano uždavinys, kad per praktikas ir savo patyrimus žmogus pats gautų atsakymus, kurie slypi jame. Tik jis pats nueidamas kelią į save, gali save geriau pažinti, suprasti ir padėti sau gyventi lengviau ir išmintingiau.

Živilė Plyčiuraitienė MS022

 

Serifikuota koučingo specialistė (ICC), teikia koučingo paslaugą individualiems asmenims, taip pat Komandų koučingo – verslui. Baltiškos Lilos žaidimo vedlė.

Žaidimą jungia kartu su koučingo technika, tad sąlyginai per trumpą laiką su klientu gauname akivaizdžius rezultatus.

Jokūbas Maknavičius MS021

 

Mentorius bei asmeninių pokyčių konsultantas, padedantis kiekvienam žmogui grįžti į prigimtinį laimės jausmą bei tikrąją laisvę gyventi.

Aurima Dilienė MS017

 

Gydytoja, pediatrė, vaikų ir paauglių psichiatrė ir psichoterapeutė.

Skaito paskaitas tiek kolegoms specialistams, tiek plačiąjai auditorijai – šeimoms, jaunimui.

Psichoterapija, kaip ji ją supranta, – tai ne recepto nuo visų ligų ir bėdų išrašymas, arba tai nėra žmogaus silpnybių ir kompleksų narstymas, tai atspindėjimas klientui jo vidinių savybių, kurių pačiam pamatyti nepakanka kompetencijų, informacijos arba tiesiog energijos. Jos užduotis – parodyti klientui jo paties galimybes, atrasti dar neatrastus kitus būdus elgtis, suvokti nesuvoktus jausmus, juos įvardinti, išjausti ir emocijų energiją nukreipti į kūrybinę energiją, vengiant savidestrukcijos.

Sukūrusi tris autorines konsultavimo – mokymo programas.

Parašiusi ir išleidusi tris knygas

Solveiga Sati Dusevičiūtė MS008

Savirealizacija – tai kelias į save ir dalinimasis tuo su visu pasauliu, su tais kam reikia tavo žinių ir pagalbos.

Mano veikla, tai mano varikliukas ir kuras gyvenime, todėl esi kviečiama pažinčiai ir nuostabiai kelionei drauge!

 

Lalita Atienė MS007

Sveikatingumo erdvės „Saulė“ bei „Lalitos akademija“ įkūrėja.

Sertifikato ICU koučerė, profesionali mokymų vadovė/lektorė.

0
E-mail
Slaptažodis
Confirm Password