Skip to content Skip to footer

Tapti partneriu (Registracija)

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Dėkoju Jekaterinai Fiodorovai AIKA (balso lavinimo trenerei) už šį interviu, kuriame paaiškinta kam verta užsiregistruoti #MyliuSave platformoje ir kam dar ne laikas.

#MyliuSave platformos užduotis- skleisti sąmoningumą, skatinti saviugdą per video patarimus, siūlomas saviugdos, edukacines paslaugas ir gaminius, skelbiant apie renginius ir užsiėmimus, parodant ekspertų/partnerių išskirtinumus ir jų patirtį, taip pat viešinant erdves, kuriose gali vykti užsiėmimai ir renginiai.

Pardavimus vykdo ir duomenis valdo Myliu save, VšĮ.

Mainai: tik nuo pardavimų platformos komisas 20%, į kurį įeina fizinių produktų siuntimo kaštai (pateikiame paštomato lipduką), informacijos talpinimo ir administravimo kaštai (nekainuoja talpinimas, informacijos atnaujinimas ir video siužetų kūrimas).

Yra galimybė padėti sukurti video mokymus pasitelkiant Mainstream.PRO video įrangą, patirtį, žinias ir patalpinti platformose.

Registracija ir patalpinimas nemokamas, taip pat ir video reportažai, kurių tikslas padidinti partnerių žinomumą ir autoritetą.

  Ką norėtumėte parduoti, kokių surasti klientų?
  1. *

  Asmeniškai susisieksiu su kiekvienu užpildžiusiu registracijos formą, bus pateiktos gairės kokios reikia informacijos apie prekes, paslaugas ir apie save (visgi žmonės pasitiki ekspertais ir perka iš žmonių).

  Projekto autorius: Darius@Kiaulakis.lt
  +370 665 55500
  https://fb.com/dkiaulakis

  Platformos mecenatas: www.Personalizuotas.lt

  Gairės, kaip pateikti informaciją apie save, paslaugas, gaminius, renginius ar nuomojamas erdves.

  Video instrukcija ->

  0
  E-mail
  Slaptažodis
  Confirm Password