Skip to content Skip to footer

Užsiėmimų vedliai

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Gauti rezultatai:(12)

Jonas Saulis Saun MS031

 

Lektorius, žmogaus transformacijos treneris, bioenergetikas, Reiki meistras.

Kristina Šimukauskė MS030

 

„Dėkingumo žurnalo“ vedlė, verslo tikslų  mentorė, NT brokerė, NLP kounčingo studentė.

Rėda Grigaitienė MS028

 

Rėda padeda žmonėms, patekusiems į asmenines ar profesines krizes, rasti kelią į tikrąjį save, į tikrąjį savo pašaukimą.

Naudodama psichologines žinias ir dailės terapijos metodus, padeda prisiminti giliai viduje glūdintį savireguliacijos mechanizmą, kuris žmogaus gyvenime padeda priimti sprendimus.

Kristina Dorofėjė MS026

 

Sertifikuota  šiuolaikinės dėmesingo įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) intervencijų mokytoja  ir saviugdos trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.

Niekada nemokinu žmonių gyventi ir neprimetu jokios tiesos. Mano uždavinys, kad per praktikas ir savo patyrimus žmogus pats gautų atsakymus, kurie slypi jame. Tik jis pats nueidamas kelią į save, gali save geriau pažinti, suprasti ir padėti sau gyventi lengviau ir išmintingiau.

Jurgita Barišauskienė MS024

 

Rašytoja, regresinių sesijų vedlė.

Regresinių sesijų metodas veikia ypatingai greitai, nes tai nėra nusiraminimui, ar simptomų slopinimui skirta praktika. Sesijos metu keliaujame prie turimos problemos emocinės priežasties ir ją šaliname tos pačios sesijos metu.

Sesijos metus pašalinus negatyvią pasąmonės programą ji atgal nebesugrįžta!

Jolita Mikolaitytė MS023

 

Ar trokši atrasti kelius į savo vidinį pasaulį, kuris žavi savo mistika ir įkvepiančiu kūrybiškumu? Ar jautiesi išsekęs nuo darbų, pareigų ir svajoji apie ramybės atstatymą? Ar trokši lavinti savo kūrybiškumą, motoriką, dėmesio išlaikymą ir kruopštumą?

Jolita, organizuoja ir veda kūrybines sapnų gaudyklių dirbtuves vaikų ir suaugusių gimtadieniuose, moterų ratuose, įmonių šventėse, stovyklose.

Sužinok daugiau apie šią nuostabią kelionę į vidinį pasaulį!

Živilė Plyčiuraitienė MS022

 

Serifikuota koučingo specialistė (ICC), teikia koučingo paslaugą individualiems asmenims, taip pat Komandų koučingo – verslui. Baltiškos Lilos žaidimo vedlė.

Žaidimą jungia kartu su koučingo technika, tad sąlyginai per trumpą laiką su klientu gauname akivaizdžius rezultatus.

Jūratė Lemkė MS015

 

Dvasinė gydūnė ir profesinės savirealizacijos mentorė.

Veda asmenines sesijas, grupines meditacijas, seminarus, kurie skirti mumyse glūdinčios jėgos, meilės ir išminties išlaisvinimui, stiprinimui, kliūčių transformacijai, kad žmogus prisimintų savo tikrąją prigimtį, prisiimtų atsakomybę ir kurtų kartu su siela tai, ko trokšta.

0
E-mail
Slaptažodis
Confirm Password