Skip to content Skip to footer

Lektoriai

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Gauti rezultatai:(18)

Simona Kupetienė MS039

 

Veda kitus keliu, paremtu mindfulness, tantrinėmis, kundalini, laisvo judesio ir emocijų paleidimo praktikomis, kurios turėjo didžiausią įtaką pačios vidinėms transformacijoms, taip pat yra reiki praktikuotoja (2 lygis).

Sodybos – erdvės patyrimams „Madre tierra – meilės namai“ įkūrėja.

 

Laima Rudinskaitė MS036

 

Emocijų paleidimo ir sąmoningumo trenerė, pakeleivė ir vedlė, norinti padėti atrasti kiekvienam individualų kelią į harmoningą gyvenimą ir laisvę būti savimi.

Jau aštuntus metus lydi emocijų paleidimo technika, kurią naudoja kaip pagrindą eidama per savo procesus, bei lydėdama kitus asmeninėse sesijose.

Olga Karvelienė MS032

 

Parodyk man delną ir papasakosiu kas TU!

Juk žinai, kad galima koreguoti delno linijas ir ženklus?

Paleisti Baimes, Ligas, energines atakas!

Rėda Grigaitienė MS028

 

Rėda padeda žmonėms, patekusiems į asmenines ar profesines krizes, rasti kelią į tikrąjį save, į tikrąjį savo pašaukimą.

Naudodama psichologines žinias ir dailės terapijos metodus, padeda prisiminti giliai viduje glūdintį savireguliacijos mechanizmą, kuris žmogaus gyvenime padeda priimti sprendimus.

Kristina Dorofėjė MS026

 

Sertifikuota  šiuolaikinės dėmesingo įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) intervencijų mokytoja  ir saviugdos trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.

Niekada nemokinu žmonių gyventi ir neprimetu jokios tiesos. Mano uždavinys, kad per praktikas ir savo patyrimus žmogus pats gautų atsakymus, kurie slypi jame. Tik jis pats nueidamas kelią į save, gali save geriau pažinti, suprasti ir padėti sau gyventi lengviau ir išmintingiau.

Milda Račiūnaitė MS020

 

Hipnopraktikė turinti ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojos, auklėtojos kvalifikaciją bei ilgametę patirtį su vaikais.

Baigė Amerikos Hipnozės akademijos (American Academy of Hypnosis) studijas, hipno koučingo ir hipno praktiko kursus, profesionalaus koučingo kursą (University of Human Potential LIFT).

Auksė Varanavičienė MS019

 

įsisąmoninimu grįstų psichologijos intervencijų mokytoja (ang.mindfulness), sąmoningų mankštų instruktorė, kineziterapeutė, kvėpavimo terapijos specialistė, WHM praktikė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

„Neabejoju, kad kiekvieno žmogaus gyvenimo istorija turi svarbų tikslą“.

0
E-mail
Slaptažodis
Confirm Password