Skip to content Skip to footer

Lektoriai

Neradai ko ieškai ir žinai kas galėtų tai pasiūlyti? Pabendraukime. Darius@Kiaulakis.lt +370 665 55500

Gauti rezultatai:(15)

Olga Karvelienė MS032

 

Parodyk man delną ir papasakosiu kas TU!

Juk žinai, kad galima koreguoti delno linijas ir ženklus?

Paleisti Baimes, Ligas, energines atakas!

Rėda Grigaitienė MS028

 

Rėda padeda žmonėms, patekusiems į asmenines ar profesines krizes, rasti kelią į tikrąjį save, į tikrąjį savo pašaukimą.

Naudodama psichologines žinias ir dailės terapijos metodus, padeda prisiminti giliai viduje glūdintį savireguliacijos mechanizmą, kuris žmogaus gyvenime padeda priimti sprendimus.

Kristina Dorofėjė MS026

 

Sertifikuota  šiuolaikinės dėmesingo įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) intervencijų mokytoja  ir saviugdos trenerė, Lietuvos Įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė, nuolat vedanti sąmoningumo stovyklas, mokymus ir kūrybines dirbtuves.

Niekada nemokinu žmonių gyventi ir neprimetu jokios tiesos. Mano uždavinys, kad per praktikas ir savo patyrimus žmogus pats gautų atsakymus, kurie slypi jame. Tik jis pats nueidamas kelią į save, gali save geriau pažinti, suprasti ir padėti sau gyventi lengviau ir išmintingiau.

Milda Račiūnaitė MS020

 

Hipnopraktikė turinti ikimokyklinės pedagogikos ir psichologijos dėstytojos, auklėtojos kvalifikaciją bei ilgametę patirtį su vaikais.

Baigė Amerikos Hipnozės akademijos (American Academy of Hypnosis) studijas, hipno koučingo ir hipno praktiko kursus, profesionalaus koučingo kursą (University of Human Potential LIFT).

Auksė Varanavičienė MS019

 

įsisąmoninimu grįstų psichologijos intervencijų mokytoja (ang.mindfulness), sąmoningų mankštų instruktorė, kineziterapeutė, kvėpavimo terapijos specialistė, WHM praktikė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

„Neabejoju, kad kiekvieno žmogaus gyvenimo istorija turi svarbų tikslą“.

Aurima Dilienė MS017

 

Gydytoja, pediatrė, vaikų ir paauglių psichiatrė ir psichoterapeutė.

Skaito paskaitas tiek kolegoms specialistams, tiek plačiąjai auditorijai – šeimoms, jaunimui.

Psichoterapija, kaip ji ją supranta, – tai ne recepto nuo visų ligų ir bėdų išrašymas, arba tai nėra žmogaus silpnybių ir kompleksų narstymas, tai atspindėjimas klientui jo vidinių savybių, kurių pačiam pamatyti nepakanka kompetencijų, informacijos arba tiesiog energijos. Jos užduotis – parodyti klientui jo paties galimybes, atrasti dar neatrastus kitus būdus elgtis, suvokti nesuvoktus jausmus, juos įvardinti, išjausti ir emocijų energiją nukreipti į kūrybinę energiją, vengiant savidestrukcijos.

Sukūrusi tris autorines konsultavimo – mokymo programas.

Parašiusi ir išleidusi tris knygas

Jurgita Jankuvienė MS014

 

Personalo paieškos ir atrankos praktikė, konsultantė, lektorė bei koučingo specialistė.

Personalo paieškos ir atrankos srityje turinti 20-ties metų patirtį.

Taip pat, daugiau kaip 15-a metų dirba su asmeninių savybių vertinimo metodikomis, taikant jas naujų darbuotojų parinkimui ir/ar esamų darbuotojų potencialo atskleidimui ir jo efektyviam „įdarbinimui“.

Katerina Volkova MS011

 

Mokytojo Dmitrijaus Trockio klubo įkūrėja Lietuvoje.

Prieš 9 metus mes kartu su mano mokytoju Dmitrijumi Trockiu apjungėme žmones Lietuvoje bendram didžiuliam tikslui – tapti geresniais, negu buvome vakar.

Taip kartu su bendraminčiais, jau 9 metus žingsnis po žingsnio mes keičiame savo likimus, ir pasaulis keičiasi aplink mus.

0
E-mail
Slaptažodis
Confirm Password